Телепрограма на сьогодні, 11 липня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:35 М/с "Бен 10".
7:45 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
10:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
11:00 М/с "Время приключений".
11:10 М/с "Время приключений".
11:20 М/с "Время приключений".
11:30 М/с "Время приключений".
11:40 М/с "Время приключений".
12:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:00 М/с "Суперкрошки".
13:10 М/с "Суперкрошки".
13:20 М/с "Суперкрошки".
13:35 М/с "Суперкрошки".
13:45 М/с "Суперкрошки".
14:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:00 М/с "Ручей Крэйга".
15:10 М/с "Ручей Крэйга".
15:20 М/с "Ручей Крэйга".
15:35 М/с "Ручей Крэйга".
15:45 М/с "Ручей Крэйга".
16:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
17:00 М/с "Время приключений".
17:10 М/с "Время приключений".
17:20 М/с "Время приключений".
17:30 М/с "Время приключений".
17:40 М/с "Время приключений".
18:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
19:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:35 М/с "Бен 10".
20:45 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:30 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:40 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:50 "Світське життя з Катериною Осадчою".
7:00 "Життя відомих людей", 2 сезон.
8:00 "Сніданок. Вихідний".
10:00 "Світ навиворіт".
12:00 "Любий, ми переїжджаємо".
14:20 "Світ навиворіт".
15:20 Х/ф "Залізний кулак".
17:15 Х/ф "Я, робот".
19:30 ТСН.
20:15 "Вечірній квартал".
22:00 "Українські сенсації".
23:10 "Світське життя з Катериною Осадчою".
1:05 "Ліга сміху". Дайджест.
2:25 Х/ф "Виття: Переродження".
4:10 "Життя відомих людей", 2 сезон.
СТБ
4:45 Т/с "Лінія світла", 9 і 10 с.
6:55 Т/с "Коли ми вдома".
7:25 Х/ф "Мама мимоволі".
9:50 "Неймовірна правда про зірок".
10:50 Т/с "Місто закоханих", 14-20 с.
17:05 "Хата на тата".
19:00 "МастерШеф. Професіонали", 2 сезон, 20 еп.
21:45 "X-Фактор", 10 сезон.
0:40 "Хата на тата".
3:00 Нічний ефір.
4:45 Т/с "Лінія світла", 11 і 12 с.
ICTV
5:00 Скарб нації.
5:10 Еврика!
5:15 Факти.
5:45 Т/с "Марк + Наталка", 7-9 с.
7:05 Скетч-шоу "На трьох", 1 сезон.
10:05 Т/с "Розтин покаже", 13-15 с.
12:45 Факти. День.
13:00 Спорт.
13:05 Т/с "Розтин покаже", 16 с.
14:05 Х/ф "Злочинець".
16:20 Х/ф "Миротворець".
18:45 Факти. Вечір.
19:10 Х/ф "Місія нездійсненна 4. Протокол "Фантом".
21:50 Х/ф "Джек Раян: Теорія хаосу".
23:50 Х/ф "Святий".
2:00 Х/ф "Старим тут не місце".
4:05 Я зняв!
4:15 Скарб нації.
4:25 Еврика!
4:35 Факти.
Новий канал
5:20 Стенд-ап шоу, 3 еп.
6:00 Kids' Time. М/ф "Лоракс".
7:50 Таємний агент, 4 сезон, 8 еп. Зоопарки.
9:00 Вар'яти. Найкраще.
9:40 Вар'яти, 3 сезон, 1 еп.
11:40 Хто зверху?, 6 сезон, 14 еп.
13:50 Хто зверху?, 7 сезон, 2 еп.
15:50 Х/ф "Проблемне дитя".
17:20 Х/ф "Проблемне дитя 2".
19:05 Х/ф "Лисий нянька: Спецзавдання".
21:00 Х/ф "Скарб Амазонки".
23:00 Х/ф "Не займайте Зохана".
1:30 Вар'яти, 1 сезон, 1 еп.
2:05 Новий погляд.
2:55 Новий погляд.
3:40 Новий погляд.
4:25 Новий погляд.
2+2
6:00 "ДжеДАІ". Дайджест.
8:00 "Загублений світ".
13:45 Х/ф "Єдиний".
15:15 Х/ф "Перлини дракона".
16:50 Х/ф "Великий переполох у малому Китаї".
18:45 Х/ф "Чорна маска".
20:40 Х/ф "Час скажених псів".
22:10 Х/ф "Поворот з Тахо".
23:55 Х/ф "Останній акулячий торнадо: Час настав".
1:35 "Облом.UA".
4:20 "Цілком таємно" (2017).
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 "Скептик".
6:30 "Top Shop".
7:50 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Гарфілд шоу".
8:25 М/ф "Щоденники Барбі".
9:50 М/ф "Морська бригада".
11:40 Х/ф "Пригоди на Багамах".
13:20 Х/ф "Бойфренд з минулого".
15:15 "Орел і Решка. Навколо світу".
23:50 Х/ф "Ультраамериканці".
1:40 "Бійцівський клуб".
2:30 "Нічне життя".
ТЕТ
5:45 М/с "Козаки. Футбол".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:10 М/с "Фіксики".
6:20 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:45 М/с "Фіксики".
6:55 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:50 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
8:20 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:50 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
9:50 М/ф "У пошуках йєті".
11:25 Х/ф "Везунчик".
13:15 Країна У.
13:50 Сімейка У.
14:20 Т/с "Одного разу в Одесі".
14:50 Країна У.
15:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
15:55 Танька і Володька, 2 сезон.
16:25 Сімейка У.
17:00 Х/ф "Хороший рік".
19:10 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
19:40 Танька і Володька, 2 сезон.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
20:50 Танька і Володька, 2 сезон.
21:30 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
22:05 Т/с "Одного разу під Полтавою", 8 сезон.
22:35 Країна У.
23:40 Х/ф "Старе загартування".
1:25 Теорія зради.
3:10 Т/с "Віталька".
НТН
5:00 "Top Shop".
6:00 Х/ф "Було у батька три сини".
8:45 Х/ф "Підірване пекло".
10:30 Х/ф "Право на постріл".
12:10 "Легенди карного розшуку".
15:30 "Випадковий свідок".
18:05 "Круті 90-ті".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Кухарка".
21:00 Х/ф "Бінго-Бонго".
23:00 Х/ф "Великий вибух".
1:00 "Жорстокий спорт".
2:40 "Свідок".
3:10 "Випадковий свідок".
3:45 "Речовий доказ".
4:45 "Top Shop".
Інтер
5:20 "Телемагазин".
5:50 Мультфільми.
6:40 "Слово Предстоятеля".
6:45 Х/ф "Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем".
8:00 "Шість соток".
9:00 "Готуємо разом. Домашня кухня".
10:00 "Корисна програма".
11:00 Х/ф "Дачна поїздка сержанта Цибулі".
12:30 Х/ф "Солдат Іван Бровкін".
14:10 Х/ф "Іван Бровкін на цілині".
16:00 Х/ф "Максим Перепелиця".
17:50 Т/с "Пристрасті по Зінаїді", 5 і 6 с.
20:00 "Подробиці".
20:30 Т/с "Пристрасті по Зінаїді", 7 і 8 с.
22:40 Прем'єра. Концерт "Иванушки International. 20 років".
0:45 Х/ф "Він, вона і я".
2:25 "Подробиці".
2:55 "Орел і Решка. Дива світу 2".
3:45 "Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков".
4:30 "Подорожі в часі".
4:55 Мультфільми.
UA: ПЕРШИЙ
5:20 Новини.
5:50 UA: Спорт.
6:00 М/с "Попелюшка".
7:00 Новини.
7:15 М/с "Листи від Фелікса".
7:50 Погода.
8:00 Новини.
8:20 Додолики.
9:00 Новини.
9:05 ЕнеЇда.
10:10 Х/ф "Брехати, щоб бути ідеальною".
12:00 Д/с "Дикі тварини".
12:30 Прем'єра. Зробіть мені тату 2.0.
13:00 Прем'єра. Нові погляди на плацебо.
13:30 "Світова медицина". "Індія - янголи Махараштра".
13:55 "Світова медицина". "Індія - воїни-цілителі".
14:25 Телепродаж (на комерційних умовах).
15:00 UA: Фольк. Спогади.
16:00 Т/с "Містер Селфрідж", 10 с.
16:45 Всенічне бдіння Православної Церкви України напередодні Дня славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла. Пряма трансляція.
19:30 Велика вечірня (УГКЦ).
20:30 Д/с "Боротьба за виживання".
21:00 Новини.
21:20 Д/с "Супервідчуття".
22:00 Х/ф "Вірний. Пристрасть і злочин".
0:30 Новини.
1:00 Святі та грішні.
1:55 #ВУКРАЇНІ.
2:20 Погода.
2:30 Новини.
2:50 ЕнеЇда.
3:45 Сильна доля.
4:35 Бюджетники.
Прямий
6:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
9:30 Інтерв'ю з Олегом Корецьким.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "WatchDogs". Антикорупційні журналістські розслідування.
10:40 "Владахохотала".
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" із Наталкою Фіцич.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "П'ята колонка".
13:40 "Міністерство правди".
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
16:00 "Репортер". Новини.
16:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 Ток-шоу "Великий марафон" з Оленою Курбановою та Павлом Рольником.
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:25 Vоїн - це я!
21:35 "Владахохотала".
22:05 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:35 Повтори.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Безпека життя з Ембер".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 "Казки на піску".
8:00 "Веселі саморобки".
9:00 "ТіВі Абетка".
9:10 М/с "Майстерня Бібі".
10:20 М/с "Боб-будівельник".
10:40 М/с "Робокар Полі".
10:50 М/с "Роботи-потяги".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:10 "Веселі саморобки".
12:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
13:00 М/с "Майстерня Бібі".
14:50 М/ф "Мій сусід Тоторо".
16:30 М/с "Дуда і Дада".
16:50 М/с "Шарлотта Суничка".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:10 М/с "Смішарики".
18:40 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:40 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:40 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
К2
4:40 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Інстагламур.
8:30 Правила життя.
10:20 Корисні поради.
12:00 Майстри ремонту.
13:00 Королева декору.
16:00 Один за 100 годин.
18:00 Квартирне питання.
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Неймовірні історії кохання.
2:30 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Неймовірні зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".
4:40 Мультфільми.
Nickelodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 179 с. "Экстремальные поры / Беличьи рекорды".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 180 с. "Патрик-мен / Новая игрушка Гэри".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 30 с. "Волшебный день благодарения! / Крикет командует!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 18 с. "Схватка на Драконьем Острове".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 4 с. "Тяв-Тяв Буги / Щенки в тумане".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 5 с. "Гуси в гостях у щенков / Гав-Гав и вперёд!".
7:15 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 11 с. "Щенки спасают белых медведей".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 9 с. "Озорные цыплята".
7:45 "Подсказки Бульки для всех", 1 сезон, 3 эп. "Маркиза в гостях у Бульки".
8:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 12 с. "Призраки дома Сандермэн - часть 1".
8:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 13 с. "Кто твоя мамочка?".
8:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 15 с. "Супервулкан".
9:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 16 с. "Моя неверная Валентинка".
9:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 146 с. "Абразивная сторона".
9:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 147 с. "Прячься, а там посмотрим".
10:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 147 с. "Мошенник в раковине".
10:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 148 с. "Шедевр".
10:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 148 с. "Атака улиток".
10:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 23 с. "Он сказал, она сказала".
10:55 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 24 с. "Летний лагерь".
11:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 24 с. "Язык мой - враг мой".
11:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 25 с. "Виртуальное знакомство".
11:35 М/с "City Приключения", 1 сезон, 9 с. "3, 2, 1".
11:45 М/с "City Приключения", 1 сезон, 9 с. "Передвери".
11:55 М/с "City Приключения", 1 сезон, 10 с. "Хлопни дверью".
12:05 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 6 с. "Новое зло".
12:35 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 9 с. "Рыцари и опасности".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 11 с. "Похищение Отто".
13:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 19 с. "Визит к врачу".
13:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 20 с. "Абракадабра".
14:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 8 с. "Фиби зажигает".
14:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 9 с. "Приключения в торговом центре".
15:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 7 с. "Сокровище".
15:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 111 с. "Губка Боб против Громадины".
15:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 112 с. "Полезные ископаемые / Хор мальчиков".
16:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 206 с. "Нереальная недвижимость".
16:20 М/с "City Приключения", 1 сезон, 4 с. "Швейцар города".
16:30 М/с "City Приключения", 1 сезон, 4 с. "Фендрик в дикой природе".
16:45 М/с "City Приключения", 1 сезон, 5 с. "Поппи Старр".
17:00 Х/ф "Сглазили".
18:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 235 с. "Планктоновая паранойя / В библиотеке".
18:25 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 29 с. "Сотый подвиг".
18:50 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 17 с. "Застрявшие".
19:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 11 с. "Макс за решеткой".
19:35 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 19 с. "Тяжелый конкурс".
20:00 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 25 с. "Фибин Гуд".
20:20 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 26 с. "Знакомство с родителями".
20:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 189 с. "Губка Боб, ты уволен!".
21:10 Т/с "Супермамочка", 1 сезон, 15 с. "Купить любой ценой".
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 1 сезон, 15 с. "Папа празднует Рождество".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 106 с. "Крокер-Шокер / Суперноль".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 28 с. "Киноляпы".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 120 с. "Магазин игрушечных ужасов".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 121 с. "Песочные замки на пляже".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 122 с. "Улучшенное "Гнилое ведро".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 122 с. "Годовщина одноклеточного".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 155 с. "Девочки-белочки / Деньрожденская битва: Трансморферы против Единорогов".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 118 с. "Папа за бортом!".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 118 с. "Во тьме".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 6 с. "Группа без имени".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 7 с. "Мне остаться или уйти?".
0:45 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 1 с. "Фальшивое свидание".
1:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 2 с. "Команда супергероев".
1:30 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 13 с. "Отравленный пирог".
1:50 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 14 с. "Чумазые копыта".
2:15 Т/с "АйКарли", 1 сезон, 10 с. "Ваша большая фанатка!".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 16 с. "Близнецы".
2:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 183 с. "Морской ёж / Защита Сквидварда".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Побег из тюрьмы! / Шпательмастер".
3:40 М/с "Волшебные покровители", 162 с. "Каждому свое / Дикий и Дерзкий".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "Фее-кон / Голодные игры".
4:25 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 25 с. "Фибин Гуд".
4:45 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 26 с. "Знакомство с родителями".
Fox Life
5:10 "Выпечка Марты Стюарт", 10 сезон, 2 эп.
5:35 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 4 с. "Большие вдовы".
6:00 Х/ф "Стать счастливым".
7:35 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 1 с. "Лето свободы".
8:00 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
8:25 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 2 с. "Музыкальный фестиваль".
8:50 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 3 с. "Не время для лузеров".
9:20 "Выпечка Марты Стюарт", 10 сезон, 1 эп.
9:45 "Выпечка Марты Стюарт", 10 сезон, 2 эп.
10:10 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 4 эп.
11:00 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 5 эп.
11:45 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 6 эп.
12:35 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 7 эп.
13:20 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 8 эп.
14:10 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 1 с.
14:55 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 2 с.
15:45 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 3 с.
16:30 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 4 с.
17:20 Т/с "Сирена", 3 сезон, 5 с. "Мамочка и я".
18:00 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 6 с. "Делай что должен, что бы ни случилось".
18:55 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 4 с. "Дом, в котором никто не живет".
19:35 Т/с "Идеальная гармония", 1 сезон, 4 с. "Охотничий сезон".
20:00 Т/с "Звезда", 1 сезон, 6 с. "Бесчестье".
20:45 Т/с "Доказанная невиновность", 5 с. "Вечный крест".
21:25 Х/ф "Поцелуй для шеф-повара".
22:55 Х/ф "Когда жизнь не стоит на пути".
0:15 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 15 с. "Не мы это начали".
0:55 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 16 с. "Кровь и вода".
1:40 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 9 с. "Короткий и толстый".
2:20 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 10 с. "Бьющееся сердце".
3:00 Т/с "Белый воротничок", 4 сезон, 9 с. "Шутки в сторону".
3:45 Т/с "Белый воротничок", 4 сезон, 10 с. "Личный интерес".
4:30 Х/ф "Почему я похитила своего босса".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
13:00 Х/ф "Сусідський обман".
14:40 Х/ф "Смерть після уроків".
16:20 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:00 "Реальна містика".
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:20 "Життя в іншому вимірі".
4:00 "Єврочекін".
TV-5 Monde
5:04 Embarquement.
5:18 C Dans L'air.
6:24 Population D'Afrique.
6:51 Un Livre, Un Jour.
6:53 Les Carnets Du Bourlingueur.
7:26 Cash.
7:52 Y'a Pas Ecole?
8:47 L'invite.
8:55 Vestiaires.
9:00 Le Journal De Radio-Canada.
9:26 TV5MONDE, Le Journal.
9:38 Einstein.
10:02 Cesar Et Capucine.
10:10 Simon.
10:15 Loup.
10:22 Gabao.
10:26 #danslatoile.
10:30 Les Minijusticiers.
10:40 Oscar Et Malika, Toujours En Retard.
10:52 Oscar Et Malika, Toujours En Retard.
11:05 Bizzaroscope.
11:33 Bizzaroscope.
12:00 C'est Toujours Pas Sorcier.
12:29 Objectif Monde L'hebdo.
13:00 Internationales.
13:55 Un Jour Sur Terre.
14:02 Maghreb-Orient Express.
14:30 Le Journal De La RTBF.
15:01 Echappees Belles.
16:34 Les Carnets Du Bourlingueur.
17:10 Questions Pour Un Super Champion.
18:02 Thalassa.
18:55 #vf.
19:00 64' Le Monde En Francais - 1re partie.
19:22 Terriennes.
19:27 Meteo.
19:30 L'invite.
19:40 Fort Boyard.
21:30 Le Journal De France 2.
21:56 Meteo.
22:00 Les Meilleurs Moments De Musiques En Fete.
0:06 Le Journal De La RTS.
0:32 Meteo.
0:34 Tout Contre Elle.
2:02 Meteo.
2:04 TV5MONDE, Le Journal Afrique.
2:30 Les Brumes Du Souvenir.
4:11 Les Carnets Du Bourlingueur.
4:47 Basique, Les Sessions.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 11-15 с.
9:45 Т/с "Жаркий лід", 16-20 с.
13:30 Х/ф "Чорна сукня".
15:05 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
16:55 Х/ф "Дід".
18:35 Х/ф "Вчитель музики".
20:10 Т/с "Анна-детективъ", 41-45 с.
0:15 Т/с "Анна-детективъ", 46-50 с.
4:20 Х/ф "Арифметика підступності".