Телепрограма на сьогодні, 22 серпня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Кобзар".
8:00 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
9:30 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
10:55 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
12:25 Т/с "Жінки брешуть краще".
14:00 Х/ф "Чудо в краю забуття".
15:45 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
17:25 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
19:05 Х/ф "Зрадник".
20:40 Х/ф "Усім привіт".
22:00 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:30 Х/ф "Дикуни".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Жага до подорожей".
14:25 Х/ф "На лоні природи".
16:00 Х/ф "Під кайфом і збентежені".
17:45 Х/ф "Пригоди Паддінгтона".
19:25 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
21:10 Х/ф "Вічне сяйво чистого розуму".
23:00 Х/ф "Останній будинок зліва".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Перестрілка".
14:35 Х/ф "РЕД".
16:30 Х/ф "Голодні ігри".
18:55 Х/ф "Гра в імітацію".
20:50 Х/ф "Самотній рейнджер".
23:20 Х/ф "Такер і Дейл проти зла".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Жага до подорожей".
14:25 Х/ф "На лоні природи".
16:00 Х/ф "Під кайфом і збентежені".
17:45 Х/ф "Пригоди Паддінгтона".
19:25 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
21:10 Х/ф "Вічне сяйво чистого розуму".
23:00 Х/ф "Останній будинок зліва".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Миргород та його мешканці".
9:20 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
10:50 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура".
13:30 Х/ф "Мережі зла".
15:20 Х/ф "Обличчя зі шрамом".
18:10 Х/ф "Ілюзіоніст".
20:00 Х/ф "Змовниця".
22:05 Х/ф "По той бік вбивства".
23:40 Х/ф "Читець".
1:45 Нічне промо.
BOLT
6:10 Х/ф "Кохання зі зброєю", 4 с.
7:00 Т/с "Чужі крила", 3 с.
7:45 Т/с "Чужі крила", 4 с.
8:45 Т/с "Ніконов і Ко", 13 с.
9:30 Т/с "Ніконов і Ко", 14 с.
10:30 Т/с "Клан ювелірів", 21 с.
11:15 Т/с "Клан ювелірів", 22 с.
12:15 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 5 с.
13:00 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 6 с.
14:00 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 7 с.
14:50 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 8 с.
15:40 Т/с "Котовський", 7 с.
16:25 Т/с "Котовський", 8 с.
17:15 Т/с "Клан ювелірів", 23 с.
18:00 Т/с "Клан ювелірів", 24 с.
19:00 Т/с "Ніконов і Ко", 15 с.
19:45 Т/с "Ніконов і Ко", 16 с.
20:30 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 7 с.
21:15 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 8 с.
22:05 Х/ф "Паршиві вівці", 1 і 2 с.
23:45 Т/с "Клан ювелірів", 25 с.
0:30 Т/с "Клан ювелірів", 26 с.
1:20 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
2:10 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
3:00 Т/с "Майор та магія", 29 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 30 с.
4:30 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 2 і 3 с.
Star Cinema
6:25 "Історія України".
7:45 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5-8 с.
11:10 Х/ф "Криза Віри".
12:45 Х/ф "Моя мама - Снігуронька".
14:10 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5-8 с.
17:35 Х/ф "Торкнутися неба".
19:00 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 9-12 с.
22:25 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
23:50 Х/ф "Криза Віри".
1:25 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 9-12 с.
4:50 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
Star Family
5:05 "Відкритий космос", 2 еп.
6:00 Т/с "Рідні люди", 50-53 с.
9:05 Х/ф "Про Любов".
10:40 Х/ф "Гроші для доньки".
12:15 Х/ф "Прилетить раптом чарівник".
13:50 Т/с "Рідні люди", 52-55 с.
16:55 Т/с "Блудні діти", 11 і 12 с.
18:25 Х/ф "Крапля світла", 1 і 2 с.
19:55 Х/ф "Роза прощальних вітрів".
21:25 Х/ф "Про Любов".
23:00 Т/с "Рідні люди", 52-55 с.
2:05 Т/с "Блудні діти", 11 і 12 с.
3:35 Х/ф "Крапля світла", 1 і 2 с.