Телепрограма на 5 червня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
8:30 Х/ф "Хто кому хто".
10:10 Д/ф "Кобзар".
11:10 Д/ф "Dustards".
12:15 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
13:55 Х/ф "Життя вдалося".
15:30 Х/ф "Час хризантем".
16:45 Х/ф "Шереметьєво-2".
18:10 Х/ф "Приборкання непокірного".
20:00 Х/ф "Заручники страху".
21:25 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
23:00 Х/ф "Оскар".
0:25 Х/ф "Дике кохання".
2:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
12:15 Х/ф "К-9: Собача робота".
14:00 Х/ф "Червоний".
15:55 Х/ф "Сімейне пограбування".
17:30 Х/ф "Крістофер Робін".
19:20 Х/ф "Сім'янин".
21:30 Х/ф "Відпадний препод".
23:30 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Варкрафт: Початок".
14:55 Х/ф "У центрі уваги".
17:10 Х/ф "Код "Червоний".
18:55 Х/ф "Гра Моллі".
21:15 Х/ф "Месники: Завершення".
0:15 Х/ф "Термінал".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
12:15 Х/ф "К-9: Собача робота".
14:00 Х/ф "Червоний".
15:55 Х/ф "Сімейне пограбування".
17:30 Х/ф "Крістофер Робін".
19:20 Х/ф "Сім'янин".
21:30 Х/ф "Відпадний препод".
23:30 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:30 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
8:50 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
10:00 Х/ф "Два гусари", 1 с.
11:10 Х/ф "Два гусари", 2 с.
12:20 Х/ф "Білий лебідь".
14:20 Х/ф "К-19".
16:40 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
18:45 Х/ф "Арсен Люпен".
21:00 Х/ф "Сірано".
22:55 Х/ф "Саванна".
0:45 Нічне промо.
BOLT
6:05 Т/с "Прокурори", 5 с.
6:45 Т/с "Прокурори", 6 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
9:00 Т/с "Нюхач 3", 7 с.
9:55 Т/с "Нюхач 3", 8 с.
10:45 Т/с "Прокурори", 7 с.
11:25 Т/с "Прокурори", 8 с.
12:10 Т/с "Секунда до...", 7 с.
13:00 Т/с "Секунда до...", 8 с.
13:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
14:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
15:35 Т/с "Майор та магія", 23 с.
16:20 Т/с "Майор та магія", 24 с.
17:05 Х/ф "Таємничий острів".
18:35 Т/с "Патруль Самооборона", 9 с.
19:20 Т/с "Патруль Самооборона", 10 с.
20:05 Т/с "Чужі крила", 1 с.
20:55 Т/с "Чужі крила", 2 с.
21:40 Т/с "Чужі крила", 3 с.
22:25 Т/с "Чужі крила", 4 с.
23:10 Т/с "Чужі крила", 5 с.
23:55 Т/с "Чужі крила", 6 с.
0:45 Х/ф "Без особливих прикмет".
2:25 Т/с "Право на захист", 9 с.
3:10 Т/с "Право на захист", 10 с.
3:55 Т/с "Право на захист", 11 с.
4:40 Т/с "Право на захист", 12 с.
Star Family
6:00 Т/с "Сестри по крові", 69-72 с.
9:20 Х/ф "Зникнення".
11:05 Х/ф "Професор у законі".
13:10 Х/ф "Не квап кохання".
15:00 Т/с "Сестри по крові", 71-74 с.
18:20 Х/ф "Вітер в обличчя", 1-4 с.
21:30 Х/ф "Попелюшка.ru".
23:25 Х/ф "Зникнення".
1:10 Т/с "Сестри по крові", 73 і 74 с.
2:50 Х/ф "Вітер в обличчя", 1-4 с.