Телепрограма на 9 грудня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Хрещена", 1 с.
7:50 Х/ф "Фатальна пісня", 1 с.
8:40 Д/ф "Dustards".
9:45 Х/ф "Такі красиві люди".
11:25 Т/с "Жінки брешуть краще".
13:00 Х/ф "Савраска".
14:10 Х/ф "Поет і княжна".
15:40 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
17:15 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
18:50 Х/ф "Вулкан".
20:40 Х/ф "Рівень чорного".
22:15 Х/ф "Іній".
0:15 Х/ф "Фарт".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Один день".
14:20 Х/ф "Дорогий Джон".
16:10 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
17:45 Х/ф "Ізі".
19:25 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
21:20 Х/ф "Інтуїція".
22:55 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
15:00 Х/ф "Рекрут".
17:00 Х/ф "Жорсткі заходи".
18:40 Х/ф "Скло".
20:55 Х/ф "Самотній рейнджер".
23:30 Х/ф "Червоний Дракон".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Один день".
14:20 Х/ф "Дорогий Джон".
16:10 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
17:45 Х/ф "Ізі".
19:25 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
21:20 Х/ф "Інтуїція".
22:55 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Назар Стодоля".
8:20 Х/ф "Дама з папугою".
10:00 Х/ф "Важко бути Богом".
12:15 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
14:00 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
16:00 Х/ф "Великий Лебовські".
18:00 Х/ф "Зворотна тяга".
20:15 Х/ф "Голод".
22:00 Х/ф "Серена".
23:50 Х/ф "Столітній старий, який виліз у вікно і зник".
1:40 Нічне промо.
BOLT
5:45 Т/с "Клан ювелірів", 35 с.
6:35 Т/с "Клан ювелірів", 36 с.
7:25 "Історія криміналістики", 1 еп.
8:10 Х/ф "Паршиві вівці", 1 і 2 с.
9:55 Т/с "Код Костянтина", 7 с.
10:45 Т/с "Код Костянтина", 8 с.
11:30 Х/ф "Всі повинні померти".
13:30 "Історія криміналістики", 2 еп.
14:15 Х/ф "Таємничий острів".
15:45 Т/с "Клан ювелірів", 41 с.
16:30 Т/с "Клан ювелірів", 42 с.
17:20 Т/с "Код Костянтина", 11 с.
18:10 Т/с "Код Костянтина", 12 с.
18:55 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
19:45 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
20:30 Т/с "Винищувачі", 1 с.
21:15 Т/с "Винищувачі", 2 с.
22:00 Т/с "Син батька народів", 1 с.
22:55 Т/с "Син батька народів", 2 с.
23:45 Т/с "Північний вітер", 1 с.
0:30 Т/с "Північний вітер", 2 с.
1:20 Т/с "Клан ювелірів", 39 с.
2:05 Т/с "Клан ювелірів", 40 с.
2:55 Т/с "Майор та магія", 11 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 12 с.
4:30 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
Star Cinema
5:45 "Історія України".
7:05 Т/с "Шулер", 7-10 с.
10:35 Х/ф "Уроки спокуси".
12:15 Х/ф "Доглядальниця".
13:55 Т/с "Шулер", 7-10 с.
17:25 Х/ф "Не квап кохання".
19:10 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
22:40 Х/ф "Всі мають померти".
0:40 Х/ф "Уроки спокуси".
2:20 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 204-207 с.
9:00 Х/ф "Гроші для доньки".
10:35 Х/ф "Про Любов".
12:10 Х/ф "Лабіринти любові".
13:45 Т/с "Рідні люди", 206-209 с.
16:45 Т/с "Менталіст", 5-8 с.
20:05 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
21:40 Х/ф "Гроші для доньки".
23:15 Т/с "Рідні люди", 206-209 с.
2:15 Т/с "Менталіст", 5-8 с.