Телепрограма на вчора, 13 липня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
8:20 Х/ф "Нескорений".
10:10 Х/ф "Холодна війна".
11:45 Х/ф "Буркотун".
13:35 Х/ф "Вулкан".
15:25 Х/ф "Ржака".
17:10 Х/ф "Лінія смерті".
18:50 Х/ф "Поет і княжна".
20:20 Х/ф "Фарт".
21:40 Х/ф "Золота лихоманка".
23:25 Х/ф "Всього один поворот".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
12:00 Х/ф "Я, Тоня".
14:05 Х/ф "Траса 60".
16:05 Х/ф "Сім'янин".
18:15 Х/ф "Вік Адалін".
20:10 Х/ф "Леді Бос".
21:50 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
23:40 Х/ф "Таксі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Космос між нами".
14:35 Х/ф "На вістрі".
16:25 Х/ф "Веселі канікули".
18:05 Х/ф "Гра Моллі".
20:25 Х/ф "Жорсткі заходи".
22:00 Х/ф "Клуб анонімних кілерів".
23:40 Х/ф "Меггі".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
12:00 Х/ф "Я, Тоня".
14:05 Х/ф "Траса 60".
16:05 Х/ф "Сім'янин".
18:15 Х/ф "Вік Адалін".
20:10 Х/ф "Леді Бос".
21:50 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
23:40 Х/ф "Таксі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:15 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
10:45 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
12:00 Х/ф "Чорне золото".
14:10 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
16:10 Х/ф "Солдат Джейн".
18:20 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
20:25 Х/ф "Лондонські канікули".
22:05 Х/ф "Франц".
0:00 Х/ф "Ілюзія кохання".
2:05 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Код Костянтина", 36 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 11 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 12 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 13 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 14 с.
9:00 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
9:45 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
10:45 Х/ф "Кохання зі зброєю", 1-4 с.
14:00 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
17:15 Т/с "Менталіст", 1 с.
18:00 Т/с "Менталіст", 2 с.
18:45 Т/с "Кримінолог", 1 с.
19:30 Т/с "Кримінолог", 2 с.
20:15 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 1 с.
21:05 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 2 с.
21:55 Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика", 3 с.
22:45 Т/с "Шулер", 1 с.
23:35 Т/с "Шулер", 2 с.
0:25 Х/ф "Старики-полковники".
1:50 Т/с "Подвійне життя", 1 с.
2:45 Т/с "Подвійне життя", 2 с.
3:30 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
4:30 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 17-20 с.
9:05 Х/ф "Чорна сукня".
10:40 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
12:25 Х/ф "Домоправитель".
14:05 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 19-22 с.
17:10 Прем'єра. Т/с "Анна-детективъ", 49-52 с.
20:25 Х/ф "Удача напрокат".
22:05 Х/ф "Чорна сукня".
23:40 Т/с "Жаркий лід", 19-22 с.
2:45 Т/с "Анна-детективъ", 49-52 с.