Телепрограма на 10 серпня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:31 М/с "Бен 10".
7:41 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
10:00 М/с "Летний лагерь".
10:10 М/с "Летний лагерь".
10:20 М/с "Летний лагерь".
10:35 М/с "Летний лагерь".
10:45 М/с "Летний лагерь".
11:00 М/с "Вся правда о медведях".
11:10 М/с "Вся правда о медведях".
11:20 М/с "Вся правда о медведях".
11:30 М/с "Вся правда о медведях".
11:41 М/с "Вся правда о медведях".
12:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:00 М/с "Время приключений".
13:10 М/с "Время приключений".
13:20 М/с "Время приключений".
13:35 М/с "Время приключений".
13:45 М/с "Время приключений".
14:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:43 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:09 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:18 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:35 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:44 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
17:00 М/с "Вся правда о медведях".
17:10 М/с "Вся правда о медведях".
17:20 М/с "Вся правда о медведях".
17:30 М/с "Вся правда о медведях".
17:41 М/с "Вся правда о медведях".
18:00 М/с "Летний лагерь".
18:10 М/с "Летний лагерь".
18:20 М/с "Летний лагерь".
18:35 М/с "Летний лагерь".
18:45 М/с "Летний лагерь".
19:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:29 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:39 М/с "Юные Титаны, вперед!".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:30 М/с "Бен 10".
20:41 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:11 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:22 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:33 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:44 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:45 ТСН.
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 1 сезон, 22 с.
6:05 Т/с "Комісар Рекс", 2 сезон, 11-13 с.
9:05 Т/с "Доктор Хаус", 1 сезон, 7 і 8 с.
11:00 "Цієї миті рік потому".
13:00 "Таємниці ДНК".
14:30 "Вікна-Новини".
14:50 "Таємниці ДНК".
15:30 Т/с "Кріпосна", 41 і 42 с.
17:30 "Вікна-Новини".
18:15 "Один за всіх".
20:10 Т/с "Швабра", 1 і 2 с.
22:00 "Вікна-Новини".
22:45 Т/с "Швабра", 2 с.
23:00 Т/с "Доктор Хаус", 1 сезон, 9 і 10 с.
0:55 "Містичні історії з Павлом Костіциним", 6 сезон.
1:55 Нічний ефір.
Новий канал
5:00 Абзац!
6:00 Kids' Time. Українські мультфільми.
7:15 Вар'яти.
8:00 Improv Live Show.
9:00 Х/ф "Гостя".
11:15 Х/ф "Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем".
13:55 Х/ф "Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті".
17:00 Аферисти в сітях.
18:00 Аферисти в сітях.
19:00 Прем'єра. Ревізор, 11 сезон, 4 еп. Запоріжжя.
20:50 Х/ф "Попелюшка".
22:55 Х/ф "Голем: Початок".
0:55 Х/ф "Темні коридори".
2:45 Служба розшуку дітей.
2:50 Зона ночі.
4:05 Абзац!
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 67-69 с.
10:30 4 весілля.
11:30 Панянка-селянка.
12:30 Сімейка У.
13:00 Танька і Володька.
13:30 Країна У.
14:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
14:30 Танька і Володька.
15:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
15:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
16:00 Сімейка У.
16:30 Панянка-селянка.
17:30 4 весілля.
18:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
19:00 Танька і Володька.
19:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
20:00 Танька і Володька.
20:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:00 Т/с "Останній москаль", 2 сезон, 1-4 с.
23:00 Країна У.
0:00 Сімейка У.
1:00 Панянка-селянка.
2:15 Теорія зради.
3:00 17+.
3:50 Т/с "Віталька".
UA: ПЕРШИЙ
5:35 Новини.
Прямий
7:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Маргаритою Стецюк.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олександром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Майстри ремонту.
9:00 Телемагазин.
9:20 Ідеї ремонту.
9:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Неймовірні зіркові долі.
16:20 Рекордсмени Голлівуду: Зворотний відлік.
17:20 Один за 100 годин.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Корисні поради.
4:10 М/с "Смішарики".
Nickelodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 226 с. "Гэри-болтун / Клоунов не кормить!".
5:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 227 с. "Приятной поездки / Патрик-старик".
Fox Life
5:10 "Джейми Оливер. Готовим за 15 минут", 39 эп. "Рыба по-азиатски / тако со свининой".
5:35 "Джейми Оливер. Готовим за 15 минут", 40 эп. "Морской окунь по-азиатски / карбонара с чоризо".
6:00 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 2 с. "Судороги на выборах".
6:20 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 3 с. "Заложник брови".
6:40 "Выпечка Марты Стюарт", 10 сезон, 11 эп.
7:05 "Выпечка Марты Стюарт", 10 сезон, 12 эп.
7:30 Т/с "Касл", 6 сезон, 20 с. "То шоу из семидесятых".
8:20 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 8 с. "Рожденный бегать".
9:05 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 1 с. "Устами младенца".
10:05 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 2 с. "Не откусывай больше, чем можешь прожевать".
11:05 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 6 с.
11:50 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 7 с.
12:35 Т/с "Касл", 6 сезон, 19 с. "Для общего блага".
13:25 Т/с "Касл", 6 сезон, 20 с. "То шоу из семидесятых".
14:10 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 14 с. "В родные пенаты".
15:00 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 15 с. "Разборки в госпитале".
15:50 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 3 с. "У сердца свои законы".
16:45 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 4 с. "Чужое добро впрок не идет".
17:45 Т/с "Касл", 6 сезон, 21 с. "Скейтбордист и закон".
18:35 Т/с "Касл", 6 сезон, 22 с. "Истина".
19:20 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 16 с. "Кто он?".
20:10 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 17 с. "Пока не услышу это от тебя".
21:00 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 8 с.
21:45 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 9 с.
22:30 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 3 с. "У сердца свои законы".
23:30 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 4 с. "Чужое добро впрок не идет".
0:30 Т/с "Почти семья", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
1:15 Т/с "Почти семья", 1 сезон, 2 с. "Родственная "Почти семья".
1:55 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 5 с. "Поймать крота".
2:40 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 16 с. "Кто он?".
3:25 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 17 с. "Пока не услышу это от тебя".
4:05 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 2 с. "Судороги на выборах".
4:25 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 8 с.
TV-5 Monde
5:00 Aissa.
5:32 On A Marche Sur La Terre.
6:30 Objectif Monde L'hebdo.
6:58 Le 6h00 Info.
7:24 Meteo.
7:29 Telematin.
7:53 Le Court Du Jour: Relais Pour La Nouvelle Route.
7:57 La Sequence Du Filmeur.
8:00 Telematin.
8:27 Un Livre, Un Jour.
8:30 Telematin.
8:48 L'invite.
9:00 Le Journal De Radio-Canada.
9:21 Meteo.
9:25 TV5MONDE, Le Journal.
9:37 La Petite Ecole D'Helene.
9:48 La Petite Ecole D'Helene.
9:59 Tib Et Tatoum.
10:11 Tib Et Tatoum.
10:23 Api!
10:32 Histoire De Se Balader.
11:00 Les Belges Du Bout Du Monde.
11:27 La Sequence Du Filmeur.
11:30 De Par Chez Nous.
11:56 La Recette De Guy Martin.
12:00 TV5MONDE, Le Journal.
12:14 Meteo.
12:17 Plus Belle La Vie.
12:45 Tout Le Monde Veut Prendre Sa Place.
13:32 Les Fleches D'argent, L'orgueil D'Hitler.
14:24 Euh...
14:30 Le Journal De La RTBF.
15:00 La Malediction De Provins.
16:27 Ca Roule! Ailleurs.
16:36 Une Saison Au Puy Du Fou.
17:04 Un Si Grand Soleil.
17:28 Questions Pour Un Champion.
18:00 Gens Des Lacs.
19:00 64' Le Monde En Francais - 1re partie.
19:23 Le Journal De L'economie.
19:27 Meteo.
19:30 L'invite.
19:38 OPJ Pacifique Sud.
20:27 OPJ Pacifique Sud.
21:17 Echo-Logis.
21:30 Le Journal De France 2.
21:56 Meteo.
22:01 Echappees Belles.
23:31 Le Journal De La RTS.
23:58 Meteo.
0:00 Maman A Tort.
1:48 TV5MONDE, Le Journal Afrique.
2:14 Meteo.
2:17 Sous Couverture.
3:05 Le Point.
3:56 Matiere Grise Doc.
4:20 Les Carnets Du Bourlingueur.
Star Family
5:10 "Відкритий космос", 4 еп.
6:00 Т/с "Жаркий лід", 57-60 с.
9:10 Х/ф "Психопатка".
11:05 Х/ф "Карасі".
12:55 Х/ф "Мільйонер".
14:45 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 59-62 с.
17:55 Т/с "Менталіст", 5-8 с.
21:15 Х/ф "Кохання під наглядом".
22:55 Х/ф "Психопатка".
0:50 Т/с "Жаркий лід", 61 і 62 с.
2:30 Т/с "Менталіст", 5-8 с.