Телепрограма на 18 серпня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Провінційний роман".
9:15 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
10:35 Х/ф "Прикольна казка".
12:05 Х/ф "Не було б щастя...".
13:15 Х/ф "Червоний".
15:10 Х/ф "Моя бабуся Фані Каплан".
17:00 Х/ф "Дике поле".
18:55 Х/ф "Новорічний шлюб".
20:35 Х/ф "Фарт".
21:55 Х/ф "Життя вдалося".
23:30 Х/ф "Січень - березень".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Вік Адалін".
14:35 Х/ф "Баракуда", 1 с.
16:30 Х/ф "Баракуда", 2 с.
18:25 Х/ф "Більше за життя".
20:05 Х/ф "Красуня і чудовисько".
22:00 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
23:45 Х/ф "Мільйон способів втратити голову".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Дежа Вю".
15:10 Х/ф "Падіння Лондона".
16:55 Х/ф "Падіння Олімпу".
18:55 Х/ф "Знамення".
21:00 Х/ф "Людина-мураха".
23:00 Х/ф "Коломбіана".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Вік Адалін".
14:35 Х/ф "Баракуда", 1 с.
16:30 Х/ф "Баракуда", 2 с.
18:25 Х/ф "Більше за життя".
20:05 Х/ф "Красуня і чудовисько".
22:00 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
23:45 Х/ф "Мільйон способів втратити голову".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
8:10 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
9:20 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
10:30 Х/ф "Казки старого чарівника".
12:50 Х/ф "Харві Мілк".
15:00 Х/ф "Історія з привидами".
16:55 Х/ф "Конан-варвар".
18:50 Х/ф "Смертельний номер".
20:30 Х/ф "Легка поведінка".
22:10 Х/ф "Вогонь та лід".
23:40 Х/ф "Байки зі склепу: Кривавий бордель".
1:10 Нічне промо.
BOLT
6:10 Т/с "Майор та магія", 28 с.
6:55 Т/с "Майор та магія", 29 с.
7:40 Т/с "Майор та магія", 30 с.
8:25 Т/с "Майор та магія", 31 с.
9:10 Т/с "Майор та магія", 32 с.
10:00 Т/с "Право на захист", 9 с.
10:45 Т/с "Право на захист", 10 с.
11:30 Т/с "Право на захист", 11 с.
12:15 Т/с "Право на захист", 12 с.
13:00 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
16:15 Т/с "Небо у вогні", 6 с.
17:00 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
17:45 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
18:30 Т/с "Небо у вогні", 9 с.
19:15 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
20:00 Т/с "Небо у вогні", 11 с.
20:45 Т/с "Небо у вогні", 12 с.
21:45 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 4 с.
22:30 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 5 с.
23:30 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 6 с.
0:15 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 7 с.
1:00 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 8 с.
2:00 Т/с "Син батька народів", 10 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 11 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 12 с.
4:30 Х/ф "Старики-полковники".
Star Cinema
6:10 "Історія України".
7:40 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.
11:00 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 5-8 с.
14:20 Х/ф "Сонцестояння".
16:05 Х/ф "Кульбабка".
17:35 Х/ф "Декілька примарних днів".
19:05 Х/ф "Доглядальниця".
20:45 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1-4 с.
23:50 Т/с "Таємниці та брехня", 1-4 с.
3:05 Т/с "Таємниці та брехня", 5-8 с.
Star Family
5:30 "Сказання про Хрещення Русі".
6:00 Х/ф "Повернешся - поговоримо", 1-4 с.
9:00 Т/с "Блудні діти", 1-4 с.
12:05 Т/с "Блудні діти", 5 і 6 с.
13:35 Х/ф "Ти завжди будеш зі мною?".
15:15 Х/ф "Чорна сукня".
16:50 Х/ф "Остання роль Рити".
18:40 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
20:15 Х/ф "Прилетить раптом чарівник".
21:50 Т/с "Рідні люди", 38-42 с.
1:40 Т/с "Рідні люди", 43-47 с.