Телепрограма на 8 грудня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Провінційний роман".
9:15 Х/ф "Небезгрішний".
10:30 Т/с "Жінки брешуть краще".
12:05 Х/ф "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь".
13:55 Х/ф "Крути 1918".
15:50 Х/ф "Дике поле".
17:45 Х/ф "Лінія смерті".
19:25 Х/ф "Штольня".
20:55 Х/ф "Золота лихоманка".
22:40 Х/ф "Донбас".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
14:05 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
15:50 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
17:25 Х/ф "Капітан Фантастік".
19:25 Х/ф "Я, Тоня".
21:30 Х/ф "Лев".
23:30 Х/ф "Митниця дає добро".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "П'ятий елемент".
14:35 Х/ф "Падіння Олімпу".
16:35 Х/ф "Нокаут".
18:10 Х/ф "Коломбіана".
20:00 Х/ф "РЕД".
21:55 Х/ф "Гниле мiсто".
23:45 Х/ф "Ганнібал".
2:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
14:05 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
15:50 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
17:25 Х/ф "Капітан Фантастік".
19:25 Х/ф "Я, Тоня".
21:30 Х/ф "Лев".
23:30 Х/ф "Митниця дає добро".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
8:00 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
9:45 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
11:00 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
12:15 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
13:25 Х/ф "Трамбо".
15:30 Х/ф "Черчілль".
17:10 Х/ф "Харві Мілк".
19:20 Х/ф "Джейн Ейр".
21:20 Х/ф "Ескорт для пані".
23:10 Х/ф "Вбити короля".
0:55 Нічне промо.
BOLT
5:45 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
6:35 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
7:20 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
8:10 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
8:55 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1-4 с.
12:05 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 5 с.
13:00 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 6 с.
13:50 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 7 с.
14:40 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 8 с.
15:30 Т/с "Менталіст", 12 с.
16:20 Т/с "Менталіст", 14 с.
17:10 Т/с "Менталіст", 15 с.
18:00 Т/с "Менталіст", 16 с.
18:50 Т/с "Код Костянтина", 6 с.
19:35 Т/с "Код Костянтина", 7 с.
20:20 Т/с "Код Костянтина", 8 с.
21:10 Т/с "Код Костянтина", 9 с.
21:55 Т/с "Код Костянтина", 10 с.
22:40 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
23:25 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
0:15 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
1:00 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
1:45 Т/с "Клан ювелірів", 15 с.
2:30 Т/с "Клан ювелірів", 16 с.
3:20 Т/с "Клан ювелірів", 17 с.
4:05 Т/с "Клан ювелірів", 18 с.
4:55 Т/с "Клан ювелірів", 19 с.
Star Cinema
5:55 "Історія України".
8:00 Т/с "Шулер", 1 і 2 с.
9:40 Т/с "Шулер", 3-6 с.
13:10 Т/с "Шулер", 7-10 с.
16:40 Х/ф "Декілька примарних днів".
18:10 Х/ф "Доглядальниця".
19:50 Х/ф "Шукайте маму".
21:20 Х/ф "Торкнутися неба".
22:55 Т/с "Кохання за законом", 23-26 с.
1:35 Т/с "Кохання за законом", 27-30 с.
4:20 Т/с "Кохання за законом", 31 і 32 с.
Star Family
6:00 Т/с "Менталіст", 1-4 с.
9:25 Т/с "Менталіст", 5 і 6 с.
11:05 Х/ф "Птаха у клітці", 1-4 с.
14:15 Х/ф "Про Любов".
15:50 Х/ф "Гроші для доньки".
17:25 Х/ф "Роза прощальних вітрів".
18:55 Х/ф "Остання роль Рити".
20:45 Х/ф "Дід".
22:20 Т/с "Рідні люди", 198-202 с.
2:10 Т/с "Рідні люди", 203-207 с.