Телепрограма на 16 лютого, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Гніздо горлиці".
8:45 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
10:20 Т/с "Жінки брешуть краще".
11:55 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
13:35 Х/ф "Повернення високого блондина".
15:00 Х/ф "Загублене місто".
16:40 Х/ф "Оскар".
18:05 Х/ф "А життя продовжується".
19:45 Х/ф "На мить озирнутися".
22:00 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:35 Х/ф "Всього один поворот".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Коханець напрокат".
14:05 Х/ф "К-9: Собача робота".
15:50 Х/ф "Таксі 5".
17:35 Х/ф "Кінчем".
19:40 Х/ф "Зелена книга".
21:50 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
23:30 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Книга Ілая".
15:00 Х/ф "Війна Богів: Безсмертні".
16:55 Х/ф "Гниле місто".
18:45 Х/ф "Загублене місто Z".
21:05 Х/ф "Падіння Лондона".
22:45 Х/ф "Термінал".
0:25 Х/ф "На межі".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Коханець напрокат".
14:05 Х/ф "К-9: Собача робота".
15:50 Х/ф "Таксі 5".
17:35 Х/ф "Кінчем".
19:40 Х/ф "Зелена книга".
21:50 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
23:30 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Данило - князь Галицький".
8:40 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
10:15 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
11:45 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
13:50 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
15:30 Х/ф "Гамлет".
17:45 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
19:30 Х/ф "Ескорт для пані".
21:20 Х/ф "Харві Мілк".
23:30 Х/ф "Орел Дев'ятого легіону".
1:25 Нічне промо.
BOLT
5:40 Т/с "Право на захист", 7 с.
6:25 Х/ф "Третього не дано", 1-4 с.
9:25 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
12:30 Т/с "Менталіст", 12 с.
13:20 Т/с "Менталіст", 14 с.
14:10 Т/с "Менталіст", 15 с.
15:00 Т/с "Менталіст", 16 с.
15:55 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
16:40 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
17:30 Т/с "Володимирська, 15", 31 с.
18:15 Т/с "Володимирська, 15", 32 с.
19:00 Т/с "Кримінолог", 5 с.
19:45 Т/с "Кримінолог", 6 с.
20:25 Т/с "Кримінолог", 7 с.
21:10 Т/с "Кримінолог", 8 с.
21:55 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
22:40 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
23:25 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
0:10 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
0:55 Т/с "Право на захист", 6 с.
1:35 Т/с "Право на захист", 7 с.
2:20 Т/с "Право на захист", 8 с.
3:05 Т/с "Право на захист", 9 с.
3:50 Т/с "Право на захист", 10 с.
4:35 Т/с "Право на захист", 11 с.
Star Family
5:45 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Винищувачі", 7-10 с.
8:55 Т/с "Винищувачі", 11 і 12 с.
10:20 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1-4 с.
13:45 Х/ф "Арфа для коханої".
15:10 Х/ф "Доглядальниця".
16:50 Х/ф "Любити не можна забути".
18:20 Х/ф "Всі мають померти".
20:20 Х/ф "Фото моєї дівчини".
21:55 Т/с "Чужі таємниці", 1-5 с.
1:50 Т/с "Чужі таємниці", 6-10 с.