Телепрограма на 4 жовтня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Усім привіт".
8:25 Х/ф "Місто, в якому не ходять гроші".
10:05 Х/ф "Циганка Аза".
11:45 Д/ф "Українські шерифи".
13:15 Х/ф "Вулкан".
15:05 Х/ф "Тепер я буду любити тебе".
16:40 Х/ф "Дике кохання".
18:45 Х/ф "А життя продовжується".
20:25 Х/ф "Поки не випав сніг".
21:50 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
23:25 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:20 Час української анімації.
10:30 Х/ф "Один день".
12:20 Х/ф "Фокстер і Макс".
13:50 Х/ф "По(друг)а".
15:20 Х/ф "Красуня і чудовисько".
17:15 Х/ф "Я, Тоня".
19:20 Х/ф "Голос монстра".
21:10 Х/ф "Шахраї".
22:55 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "На межі божевілля".
14:15 Х/ф "Космос між нами".
16:20 Х/ф "Кримінальна фішка від Генрі".
18:10 Х/ф "Перш ніж я засну".
19:45 Х/ф "Області темряви".
21:35 Х/ф "На вістрі".
23:25 Х/ф "Повернути Бена".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:20 Час української анімації.
10:30 Х/ф "Один день".
12:20 Х/ф "Фокстер і Макс".
13:50 Х/ф "По(друг)а".
15:20 Х/ф "Красуня і чудовисько".
17:15 Х/ф "Я, Тоня".
19:20 Х/ф "Голос монстра".
21:10 Х/ф "Шахраї".
22:55 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:30 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:35 Х/ф "Два гусари", 1 с.
10:45 Х/ф "Два гусари", 2 с.
11:55 Х/ф "Дама з папугою".
13:35 Х/ф "Легенда".
15:50 Х/ф "Лондонські канікули".
17:30 Х/ф "Смертельний номер".
19:10 Х/ф "Серена".
21:05 Х/ф "Франц".
23:00 Х/ф "Голод".
0:45 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Володимирська, 15", 6 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 19 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 20 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 21 с.
9:00 Т/с "Прокурори", 13 с.
9:45 Т/с "Прокурори", 14 с.
10:30 Т/с "Прокурори", 15 с.
11:15 Т/с "Прокурори", 16 с.
12:00 Т/с "Право на захист", 7 с.
12:45 Т/с "Право на захист", 8 с.
13:45 Т/с "Право на захист", 9 с.
14:30 Т/с "Право на захист", 10 с.
15:30 Т/с "Право на захист", 11 с.
16:15 Т/с "Право на захист", 12 с.
17:15 Т/с "Винищувачі", 7 с.
18:00 Т/с "Винищувачі", 8 с.
19:00 Т/с "Винищувачі", 9 с.
19:45 Т/с "Винищувачі", 10 с.
20:30 Т/с "Винищувачі", 11 с.
21:15 Т/с "Винищувачі", 12 с.
22:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
22:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
23:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
0:35 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
1:30 Т/с "Володимирська, 15", 5 с.
2:15 Т/с "Володимирська, 15", 6 с.
3:00 Т/с "Володимирська, 15", 7 с.
3:45 Т/с "Володимирська, 15", 8 с.
4:30 Т/с "Володимирська, 15", 9 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Х/ф "Зникнення".
7:35 Т/с "Викрадення Богині", 1-4 с.
10:45 Т/с "Викрадення Богині", 5-8 с.
13:55 Х/ф "Фото моєї дівчини".
15:30 Х/ф "Щасливої дороги!".
17:15 Х/ф "Мрії з пластиліну".
18:50 Х/ф "Домоправитель".
20:20 Т/с "Рідні люди", 31-35 с.
0:15 Т/с "Рідні люди", 36-40 с.
4:10 Х/ф "Зникнення".