Телепрограма на 9 квітня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Небезгрішний".
8:15 Х/ф "Тримай біля серця".
10:10 Х/ф "Коли стають дорослими".
11:20 Х/ф "Гніздо горлиці".
13:05 Х/ф "Час хризантем".
14:20 Д/ф "Кобзар".
15:20 Х/ф "Стрімголов".
17:10 Х/ф "Хто кому хто".
18:50 Х/ф "Дике поле".
20:45 Х/ф "Серед тисячі доріг".
22:10 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
23:40 Х/ф "Крути 1918".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
14:15 Х/ф "К-9: Собача робота".
16:00 Х/ф "Ціна пристрасті".
17:45 Х/ф "Лев".
19:45 Х/ф "Спокута".
21:50 Х/ф "Укриття".
23:55 Х/ф "З любовю, Розі".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Падіння Олімпу".
14:30 Х/ф "Безславні виродки".
17:05 Х/ф "На межі".
18:50 Х/ф "Елвіс та Ніксон".
20:20 Х/ф "Світ Юрського періоду".
22:25 Х/ф "Ганнібал: Сходження".
0:30 Х/ф "Меггі".
2:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
14:15 Х/ф "К-9: Собача робота".
16:00 Х/ф "Ціна пристрасті".
17:45 Х/ф "Лев".
19:45 Х/ф "Спокута".
21:50 Х/ф "Укриття".
23:55 Х/ф "З любовю, Розі".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
8:35 Х/ф "Дама з папугою".
10:20 Х/ф "Москаль-чарівник".
11:50 Х/ф "Мольєр".
14:00 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
16:10 Х/ф "Легка поведінка".
17:50 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
19:30 Х/ф "Ангел".
21:45 Х/ф "Глибоке синє море".
23:30 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
2:05 Нічне промо.
BOLT
5:25 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
6:15 Т/с "Патруль Самооборона", 12 с.
7:05 Т/с "Патруль Самооборона", 13 с.
7:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
8:40 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
9:30 Т/с "Північний вітер", 7 с.
10:15 Т/с "Північний вітер", 8 с.
11:00 Т/с "Патруль Самооборона", 14 с.
11:45 Т/с "Патруль Самооборона", 15 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 21 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 22 с.
14:05 Т/с "Фантом", 13 с.
14:55 Т/с "Фантом", 14 с.
15:45 Х/ф "Право на помилування", 1 і 2 с.
17:15 Т/с "Нічні ластівки", 5 с.
18:05 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
18:55 Т/с "Майор та магія", 23 с.
19:45 Т/с "Майор та магія", 24 с.
20:30 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
21:15 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
22:00 Т/с "Фантом", 15 с.
22:50 Т/с "Фантом", 16 с.
23:45 Т/с "Нічні ластівки", 7 с.
0:30 Т/с "Нічні ластівки", 8 с.
1:20 Т/с "Клан ювелірів", 37 с.
2:05 Т/с "Клан ювелірів", 38 с.
2:55 Т/с "Клан ювелірів", 39 с.
3:35 Т/с "Клан ювелірів", 40 с.
4:25 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
Star Family
6:00 Т/с "Нанолюбов", 27-30 с.
9:20 Х/ф "Мільйонер".
11:00 Х/ф "Кохання під наглядом".
12:35 Х/ф "Чорна сукня".
14:10 Т/с "Нанолюбов", 29-32 с.
17:30 Т/с "Кохання за законом", 31 і 32 с.
18:55 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1 і 2 с.
20:20 Х/ф "Карасі".
22:05 Х/ф "Мільйонер".
23:50 Т/с "Нанолюбов", 29-32 с.
3:10 Т/с "Кохання за законом", 31 і 32 с.
4:35 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1 і 2 с.