Телепрограма на завтра, 18 січня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
1:15 Нічне промо.
7:00 Х/ф "Життя вдалося".
8:35 Х/ф "Іній".
10:40 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
12:20 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
14:00 Х/ф "Оскар".
15:25 Х/ф "Буркотун".
17:10 Х/ф "Дике поле".
19:05 Х/ф "Прикольна казка".
20:35 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
22:10 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
23:55 Х/ф "Золота лихоманка".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
1:25 Нічне промо.
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Кінчем".
14:35 Х/ф "Наречений на двох".
16:15 Х/ф "Світлячки в саду".
18:00 Х/ф "Вишибайло".
19:35 Х/ф "Аладдін".
21:45 Х/ф "К-9: Собача робота".
23:30 Х/ф "З любовю, Розі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
1:40 Нічне промо.
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Ультраамериканці".
14:15 Х/ф "На межі".
16:00 Х/ф "Три дні на вбивство".
18:00 Х/ф "Червоні вогні".
19:55 Х/ф "Знамення".
22:00 Т/с "Тіло як доказ".
22:50 Т/с "Тіло як доказ".
23:40 Т/с "Тіло як доказ".
0:30 Х/ф "РЕД".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
1:25 Нічне промо.
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Кінчем".
14:35 Х/ф "Наречений на двох".
16:15 Х/ф "Світлячки в саду".
18:00 Х/ф "Вишибайло".
19:35 Х/ф "Аладдін".
21:45 Х/ф "К-9: Собача робота".
23:30 Х/ф "З любовю, Розі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
2:30 Нічне промо.
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:15 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
11:00 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
12:35 Х/ф "Пропала грамота".
13:55 Х/ф "Крейсер".
16:05 Х/ф "Олександр".
19:00 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
20:40 Х/ф "Щелепи".
22:45 Х/ф "Мольєр".
0:50 Нічне промо.
BOLT
5:25 Т/с "Котовський", 6 с.
6:15 Т/с "Чужі крила", 1 с.
7:00 Т/с "Чужі крила", 2 с.
7:45 Т/с "Чужі крила", 3 с.
8:35 Т/с "Чужі крила", 4 с.
9:20 Т/с "Чужі крила", 5 с.
10:10 Т/с "Чужі крила", 6 с.
10:55 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
11:45 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
12:30 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
13:15 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
14:00 Х/ф "Вихід".
15:30 Х/ф "Смерть шпигунам. Лисяча нора", 1-4 с.
18:40 Т/с "Нюхач 3", 1 с.
19:30 Т/с "Нюхач 3", 2 с.
20:25 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
21:15 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
22:05 Т/с "Прокурори", 1 с.
22:45 Т/с "Прокурори", 2 с.
23:30 Т/с "Прокурори", 3 с.
0:10 Т/с "Прокурори", 4 с.
0:55 Т/с "Прокурори", 5 с.
1:40 Т/с "Клан ювелірів", 86 с.
2:25 Т/с "Клан ювелірів", 87 с.
3:10 Т/с "Клан ювелірів", 88 с.
4:00 Т/с "Клан ювелірів", 89 с.
4:45 Т/с "Клан ювелірів", 90 с.
Star Family
2:10 Т/с "Небо у вогні", 9-12 с.
5:20 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Затемнення", 21-25 с.
9:50 Т/с "Затемнення", 26-30 с.
13:40 Х/ф "Ванька".
15:15 Х/ф "Добрий день Вам!".
17:00 Х/ф "Час гріхів".
18:35 Х/ф "Сім'Я".
20:10 Т/с "Небо у вогні", 1-5 с.
0:10 Т/с "Небо у вогні", 6-10 с.
4:10 Т/с "Небо у вогні", 11 і 12 с.