Телепрограма на 4 серпня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
8:25 Х/ф "Автопортрет невідомого".
9:40 Х/ф "Брама".
11:30 Х/ф "Зрадник".
13:00 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
14:20 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
14:50 Х/ф "Дрібниці життя".
16:00 Х/ф "Тепер я буду любити тебе".
17:35 Х/ф "Порно з вбивством".
19:00 Х/ф "Місто, в якому не ходять гроші".
20:35 Х/ф "Укол парасолькою".
22:10 Х/ф "Чудо в краю забуття".
23:55 Х/ф "Такі красиві люди".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
10:55 Х/ф "Чужа молитва".
12:40 Х/ф "Все найкраще".
14:25 Х/ф "Мої думки тихі".
16:10 Х/ф "Таксі 4".
17:50 Х/ф "Таксі 5".
19:35 Х/ф "Типу круті лягаві".
21:40 Х/ф "128 ударів серця на хвилину".
23:20 Х/ф "Сексоголік".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Білосніжка та мисливець".
15:00 Х/ф "Рекрут".
17:00 Х/ф "На межі божевілля".
18:45 Х/ф "Заплати привиду".
20:25 Х/ф "Світ Юрського періоду".
22:30 Х/ф "Гостя".
0:35 Х/ф "Клуб анонімних кілерів".
2:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
10:55 Х/ф "Чужа молитва".
12:40 Х/ф "Все найкраще".
14:25 Х/ф "Мої думки тихі".
16:10 Х/ф "Таксі 4".
17:50 Х/ф "Таксі 5".
19:35 Х/ф "Типу круті лягаві".
21:40 Х/ф "128 ударів серця на хвилину".
23:20 Х/ф "Сексоголік".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:05 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
10:35 Х/ф "Меланхолійний вальс".
11:40 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 2 с.
12:35 Х/ф "Аполлон 13".
14:55 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
16:55 Х/ф "Серена".
18:50 Х/ф "Джейн Ейр".
20:50 Х/ф "Білий лебідь".
22:50 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
1:25 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Син батька народів", 4 с.
6:00 Т/с "Винищувачі", 3 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 4 с.
7:30 Т/с "Менталіст", 3 с.
8:15 Т/с "Менталіст", 4 с.
9:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
9:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 3 с.
11:30 Т/с "Небо у вогні", 4 с.
12:15 Т/с "Небо у вогні", 5 с.
13:00 Т/с "Небо у вогні", 6 с.
14:00 Т/с "Нюхач 2", 1 с.
14:45 Т/с "Нюхач 2", 2 с.
15:30 Т/с "Чужі крила", 1 с.
16:15 Т/с "Чужі крила", 2 с.
17:15 Т/с "Право на захист", 3 с.
18:00 Т/с "Право на захист", 4 с.
18:45 Т/с "Нюхач 2", 3 с.
19:30 Т/с "Нюхач 2", 4 с.
20:15 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
21:00 Т/с "Код Костянтина", 15 с.
21:45 Т/с "Код Костянтина", 16 с.
22:45 Х/ф "Без особливих прикмет".
0:15 Т/с "Прокурори", 12 с.
1:00 Т/с "Прокурори", 13 с.
1:45 Т/с "Прокурори", 14 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 3 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 4 с.
4:30 Т/с "Син батька народів", 5 с.
Star Family
5:00 "Відкритий космос", 1 еп.
6:00 Т/с "Жаркий лід", 49-52 с.
9:10 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
10:55 Х/ф "Мільйонер".
12:45 Х/ф "Мім Бім, або Чуже життя".
14:25 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 51-54 с.
17:35 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1-4 с.
20:45 Х/ф "Сім'Я".
22:25 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
0:10 Т/с "Жаркий лід", 53 і 54 с.
1:50 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1-4 с.