Телепрограма на завтра, 22 січня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Кобзар".
8:00 Х/ф "Шереметьєво-2".
9:25 Х/ф "Вулкан".
11:15 Х/ф "Поки є час".
12:35 Х/ф "Коли стають дорослими".
13:45 Х/ф "Стрімголов".
15:35 Х/ф "Штольня".
17:05 Х/ф "Холодна війна".
18:40 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
20:10 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
21:45 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
23:20 Х/ф "Червоний".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Борг проти Макінроя".
14:40 Х/ф "Брехун, брехун".
16:10 Х/ф "Шалений Будапешт".
17:55 Х/ф "Вчитель на заміну".
19:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
21:25 Х/ф "Весільний розгром".
23:05 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:35 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
2:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Області темряви".
14:50 Х/ф "Вартові галактики".
16:55 Х/ф "Жорсткі заходи".
18:30 Х/ф "Гра Моллі".
20:50 Х/ф "Гангстер".
23:30 Х/ф "Ефект колібрі".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Борг проти Макінроя".
14:40 Х/ф "Брехун, брехун".
16:10 Х/ф "Шалений Будапешт".
17:55 Х/ф "Вчитель на заміну".
19:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
21:25 Х/ф "Весільний розгром".
23:05 Х/ф "Будинок з паранормальними явищами".
0:35 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
2:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Дама з папугою".
8:40 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
10:05 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
11:20 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
12:40 Х/ф "Стати Джоном Ленноном".
14:20 Х/ф "Кільце дракона".
15:55 Х/ф "Чорне золото".
18:05 Х/ф "Трамбо".
20:10 Х/ф "Смерть їй личить".
21:55 Х/ф "Глибоке синє море".
23:40 Х/ф "Залізний лицар".
1:45 Нічне промо.
BOLT
5:20 Т/с "Котовський", 8 с.
6:00 Т/с "Клан ювелірів", 85 с.
6:50 Т/с "Клан ювелірів", 86 с.
7:40 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
8:35 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
9:20 Т/с "Прокурори", 19 с.
10:05 Т/с "Прокурори", 20 с.
10:50 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1 і 2 с.
12:25 Т/с "Секунда до...", 5 с.
13:15 Т/с "Секунда до...", 6 с.
14:05 Т/с "Володимирська, 15", 11 с.
14:55 Т/с "Володимирська, 15", 12 с.
15:40 Т/с "Клан ювелірів", 90 с.
16:30 Т/с "Клан ювелірів", 91 с.
17:20 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
18:10 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
19:00 Т/с "Прокурори", 21 с.
19:45 Т/с "Прокурори", 22 с.
20:30 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
21:20 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
22:05 Т/с "Шулер", 5 с.
23:00 Т/с "Шулер", 6 с.
23:50 Т/с "Секунда до...", 3 с.
0:40 Т/с "Секунда до...", 4 с.
1:35 Т/с "Клан ювелірів", 86 с.
2:20 Т/с "Клан ювелірів", 87 с.
3:10 Т/с "Право на захист", 9 с.
3:55 Т/с "Право на захист", 10 с.
4:35 Т/с "Котовський", 8 с.
Star Family
6:00 Т/с "Затемнення", 31-34 с.
9:05 Х/ф "Не квап кохання!".
10:55 Х/ф "Криза Віри".
12:35 Х/ф "Добрий день Вам!".
14:20 Т/с "Затемнення", 33-36 с.
17:25 Т/с "Нічні ластівки", 3-6 с.
20:40 Х/ф "Уроки спокуси".
22:25 Х/ф "Не квап кохання!".
0:20 Т/с "Затемнення", 33-36 с.
3:25 Т/с "Нічні ластівки", 5 і 6 с.