Телепрограма на завтра, 3 червня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Серед тисячі доріг".
8:25 Х/ф "Лінія смерті".
10:05 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
11:20 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
12:35 Х/ф "Небезгрішний".
13:45 Х/ф "Усім привіт".
15:05 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
16:35 Х/ф "День переможених".
18:10 Х/ф "Життя вдалося".
19:45 Х/ф "Заграва".
21:20 Х/ф "Час хризантем".
22:30 Х/ф "Шереметьєво-2".
23:55 Х/ф "Вулкан".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
11:00 Х/ф "Червоний".
12:55 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
14:30 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
16:15 Х/ф "Зелена книга".
18:25 Х/ф "Вік Адалін".
20:20 Х/ф "Чаклунка".
22:00 Х/ф "Прибульці".
23:50 Х/ф "Ізі".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Три дні на вбивство".
15:20 Х/ф "Елвіс та Ніксон".
16:55 Х/ф "Заплати привиду".
18:40 Х/ф "Гостя".
20:50 Х/ф "Атомна блондинка".
22:55 Х/ф "Термінал".
0:35 Х/ф "Веселі канікули".
2:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
11:00 Х/ф "Червоний".
12:55 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
14:30 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
16:15 Х/ф "Зелена книга".
18:25 Х/ф "Вік Адалін".
20:20 Х/ф "Чаклунка".
22:00 Х/ф "Прибульці".
23:50 Х/ф "Ізі".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
8:15 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
9:30 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
10:40 Х/ф "Москаль-чарівник".
12:05 Х/ф "Веселі Жабокричі".
13:20 Х/ф "Аполлон 13".
15:40 Х/ф "Франц".
17:35 Х/ф "Слова".
19:20 Х/ф "Підміна".
21:45 Х/ф "Серена".
23:40 Х/ф "Столітній старий, який виліз у вікно і зник".
1:35 Нічне промо.
BOLT
6:05 Т/с "Прокурори", 1 с.
6:45 Т/с "Прокурори", 2 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
9:05 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
9:55 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
10:45 Т/с "Прокурори", 3 с.
11:30 Т/с "Прокурори", 4 с.
12:15 Т/с "Секунда до...", 3 с.
13:05 Т/с "Секунда до...", 4 с.
13:55 Т/с "Смерть шпигунам!", 3 с.
14:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 4 с.
15:40 Т/с "Майор та магія", 19 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 20 с.
17:15 Т/с "Секунда до...", 5 с.
18:05 Т/с "Секунда до...", 6 с.
19:00 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
19:45 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
20:35 Т/с "Прокурори", 5 с.
21:15 Т/с "Прокурори", 6 с.
22:00 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
22:50 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
23:40 Т/с "Майор та магія", 21 с.
0:25 Т/с "Майор та магія", 22 с.
1:10 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
2:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
2:50 Т/с "Право на захист", 5 с.
3:35 Т/с "Право на захист", 6 с.
4:25 Х/ф "Паршиві вівці", 3 і 4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Сестри по крові", 65-68 с.
9:20 Х/ф "Моя мама - Снігуронька!".
10:55 Х/ф "Сюрприз".
12:35 Х/ф "Якби ж то...".
14:15 Т/с "Сестри по крові", 67-70 с.
17:35 Х/ф "Почати спочатку. Марта", 1-4 с.
20:40 Х/ф "Професор у законі".
22:45 Х/ф "Моя мама - Снігуронька!".
0:20 Т/с "Сестри по крові", 69 і 70 с.
2:00 Х/ф "Почати спочатку. Марта", 1-4 с.