Телепрограма на вчора, 5 квітня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Усім привіт".
8:25 Х/ф "Прикольна казка".
9:55 Х/ф "Штольня".
11:25 Х/ф "Рівень чорного".
13:00 Х/ф "Вулкан".
14:50 Х/ф "Іван Сила".
16:25 Х/ф "Дике кохання".
18:30 Х/ф "А життя продовжується".
20:10 Х/ф "Червоний".
22:05 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
23:40 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "ЗахисниГ".
14:15 Х/ф "Містер Ніхто".
16:55 Х/ф "Тиха гавань".
19:00 Х/ф "Сімейне пограбування".
20:45 Прем'єра. Х/ф "На межі".
22:40 Х/ф "Замерзла з Майамі".
0:20 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
2:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Межа ризику".
15:10 Х/ф "Круті чуваки".
17:15 Х/ф "РЕД".
19:15 Х/ф "Всевидюче око".
21:00 Х/ф "Книга Ілая".
23:00 Х/ф "Геймер".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "ЗахисниГ".
14:15 Х/ф "Містер Ніхто".
16:55 Х/ф "Тиха гавань".
19:00 Х/ф "Сімейне пограбування".
20:45 Прем'єра. Х/ф "На межі".
22:40 Х/ф "Замерзла з Майамі".
0:20 Х/ф "Дім, який побудував Джек".
2:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:20 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
8:55 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
10:15 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
11:25 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
13:30 Х/ф "Кільце дракона".
15:05 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
17:05 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
19:05 Х/ф "Смертельний номер".
20:45 Х/ф "Мушкетер".
22:30 Х/ф "Джейн Ейр".
0:35 Нічне промо.
BOLT
6:05 Х/ф "Таємничий острів".
7:35 Т/с "Клан ювелірів", 27 с.
8:20 Т/с "Клан ювелірів", 28 с.
9:10 Т/с "Клан ювелірів", 29 с.
10:00 Т/с "Клан ювелірів", 30 с.
10:50 Т/с "Клан ювелірів", 31 с.
11:40 Т/с "Клан ювелірів", 32 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
13:20 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
14:05 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
14:55 Т/с "Патруль Самооборона", 9 с.
15:40 Т/с "Патруль Самооборона", 10 с.
16:30 Т/с "Шулер", 6 с.
17:25 Т/с "Шулер", 7 с.
18:15 Т/с "Шулер", 8 с.
19:05 Т/с "Шулер", 9 с.
20:00 Т/с "Шулер", 10 с.
20:55 Х/ф "На мосту".
22:30 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
23:20 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
0:10 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
1:00 Т/с "Володимирська, 15", 31 с.
1:45 Т/с "Володимирська, 15", 32 с.
2:30 Х/ф "Паршиві вівці", 1-4 с.
Star Family
5:15 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Кохання за законом", 17-21 с.
9:30 Т/с "Кохання за законом", 22-26 с.
12:55 Х/ф "Чорна сукня".
14:35 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
16:20 Х/ф "Право на Надію".
18:00 Х/ф "Дім, милий дім!".
19:40 Х/ф "Удача напрокат".
21:15 Т/с "Нанолюбов", 15-19 с.
1:15 Т/с "Нанолюбов", 20-24 с.